Sluníčka

Fotogalerie Sluníček
Téma týdne: –
Jídelníček – Sluníčka

Jídelníček Sluníček naleznete na webu ZŠ Mařatice.

Žádáme rodiče o odhlašování stravy dítěte přímo na mejl jidelna.maratice@centrum.cz nebo tel. jídelny ZŠ (tel. 576 514 064) vždy do 7:00 hod., z provozních důvodů. Děkujeme!

Akce třídy Sluníčka

Akce budou doplňovány – sledujte, prosíme, průběžně!

Vybíráme: Fond rodičů (500,-/dítě/školní rok) a kulturní fond (300,-/nově příchozí děti)

AKCE ŘÍJEN

1. 10. Plavání 9:45 – 10:30 (batůžek, plavky, osušku, pití)

6. 10.  Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav!Keramika – pro přihlášené děti, 15:00 – 16:00 hod. v keramické dílně ZŠ Mařatice, děti vyzvedne i přivede lektorka DDM Šikula, připravte dětem zástěrku nebo staré tričko

7. 10. SAS – sportovní aktivity se Sportovní agenturou SAS, 13:00 – 14:00 hod.  gymnastika v Sportovní hale UH. Připravte dětem batůžek, cvičební úbor, halové boty, pití, svačinku, malý ručník. Možnost vyzvednutí dítěte po sportování nahlaste, prosíme, ve třídě. Odpolední svačinka bude hromadně odhlášena.

8. 10. Plavání 9:45 – 10:30 (batůžek, plavky, osušku, pití)

12.10. Edukativně stimulační skupina – od 15:30 hod. ve třídě Sluníček pod vedením p. uč. Hronové -pro přihlášené předškolní děti. Změna! Aktivity proběhnou bez účasti rodičů! – Nouzový stav!

13.10. Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav! Keramika – pro přihlášené děti, 15:00 – 16:00 hod. v keramické dílně ZŠ Mařatice

14.10. Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav! SAS – sportovní aktivity se Sportovní agenturou SAS, 13:00 – 14:00 hod.  gymnastika v Sportovní hale UH. Připravte dětem batůžek, cvičební úbor, halové boty, pití, svačinku, malý ručník. Možnost vyzvednutí dítěte po sportování nahlaste, prosíme, ve třídě. Odpolední svačinka bude hromadně odhlášena.

15.10.  Logopedická depistáž v MŠ od 8:00 hod. Změna! Zrušeno v důsledku nouzového stavu! Logopedickou depistáž provedou v MŠ logopedické asistentky (p. uč. Křivánková, Hronová) a posouzení k odbornému vedení vám doporučí, pokud to bude nezbytné.

15. 10. Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav! Plavání 9:45 – 10:30 (batůžek, plavky, osušku, pití)

20.10. Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav! Keramika – pro přihlášené děti, 15:00 – 16:00 hod. v keramické dílně ZŠ Mařatice

21.10. Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav! SAS – sportovní aktivity se Sportovní agenturou SAS, 13:00 – 14:00 hod.  gymnastika v Sportovní hale UH. Připravte dětem batůžek, cvičební úbor, halové boty, pití, svačinku, malý ručník. Možnost vyzvednutí dítěte po sportování nahlaste, prosíme, ve třídě. Odpolední svačinka bude hromadně odhlášena.

22.10. Změna! Zrušeno nařízením vlády – nouzový stav! Plavání 9:45 – 10:30 (batůžek, plavky, osušku, pití)

26.10. – 30.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY – ZŠ UZAVŘENA!

Provoz zajištěn v MŠ 28.října – zájem nahlaste (co nejdříve, prosíme) ve třídě Sluníček.                                        Děkujeme!

Co sebou do mateřské školy?

Pohodlné oblečení do třídy
Přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou
Náhradní oblečení včetně spodního prádla
Oblečení na školní zahradu (hřiště) i s pokrývkou hlavy
Pyžamo
Pláštěnka, gumáky
Balík papírových kapesníků a ubrousků papírových na I. pololetí
Složku na ukládání obrázků a pracovních listů
Trojhranné pastelky, fixe a válečkové lepidlo uloženo v pouzdru a v pytlíku (tašce) na pověšení
Porcelánový hrníček na celodenní pitný režim

Roušku zabalenou v igelitovém sáčku

Fotografii dítěte na narozeninový kalendář do třídy

Vše označte jménem dítěte!