Sluníčka

Téma týdne: –

TĚŠÍME SE NA VÁNOCE

Jídelníček – Sluníčka

Jídelníček Sluníček naleznete na webu ZŠ Mařatice.

Žádáme rodiče o odhlašování stravy dítěte přímo na mejl jidelna.maratice@centrum.cz nebo tel. jídelny ZŠ (tel. 576 514 064) vždy do 7:00 hod., z provozních důvodů. Děkujeme!

Akce třídy Sluníčka

UPOZORNĚNÍ:

VE TŘÍDĚ SLUNÍČEK JE NAŘÍZENA KARANTÉNA Z DŮVODU ZJIŠTĚNÍ POZITIVNÍ OSOBY NÁKAZOU COVID-19! PRO TESTOVANÉ DĚTI S NEGATIVNÍM VÝSLEDKEM BUDE PROVOZ ZAJIŠTĚN OD 6.12. V MŠ 28.ŘÍJNA.

PROVOZ VE TŘÍDĚ SLUNÍČEK BUDE ZNOVUOBNOVEN V PONDĚLÍ 13.12.2021. DODRŽTE KARANTÉNU VAŠEHO DÍTĚTE (DĚTÍ) DLE NAŘÍZENÍ HYGIENY. PŘÍCHOD DĚTÍ NAHLASTE S DENNÍM PŘEDSTIHEM. DĚKUJEME A TĚŠÍME SE!

Vážení rodiče,

po ukončení karantény dítěte je nutné při návratu dítěte do MŠ vyplnit tiskopis Čestné prohlášení o ukončení karantény nebo Čestné prohlášení po pozitivním testu na Covid 19. Také Vás žádáme, v případě, že dítě absolvovalo PCR test, o předložení výsledku neg. testu (sms zpráva v mobilním telefonu, která Vám přišla z laboratoře) a přepsání termínu výsledku do Čestného prohlášení o ukončení karantény tímto způsobem.

Ukončení karantény se řídí Metodickým pokynem hlavní hygieničky České republiky.

Obecně platí, že karanténa může být ukončena následujícím způsobem:

– po minimálně 7 dnech v případě negativního výsledku testu, který byl absolvovaný 5. – 7.den od posledního kontaktu a nevyskytují se zdravotní obtíže (návrat do školy nejdříve 8. den)

– po 14 dnech v případě, že se RT-PCR test neabsolvoval (návrat do školy nejdříve 15. den)

Děkujeme za spolupráci.

Akce sledujte pravidelně, budou průběžně doplňovány.

AKCE PROSINEC

13.12. Provoz ve třídě SLUNÍČEK 🙂

Edukativně stimulační skupina od 15:30hod. Pro přihlášené předškolní děti a jejich rodiče. Ostatní děti si , prosíme, vyzvedněteve třídě do 15:20hod. Děkujeme!

14.12. Keramika pro přihlášené

15.12. SAS – Sportovní hala UH (fotbálek), 13:00-14:00 hod. Dětem připravte batůžek, sportovní oblečení a obuv, svačinku a pití. Možnost vyzvednout děti po skončení, cca v 14:10 hod., ve sportovní hale nahlaste ve třídě. Děkujeme!

16.12. Plavání 8:15 – 9:00 Aquapark UH – odchod z MŠ v 7:35hod. Dětem nachystejte batůžek, plavky, osušku, plav. čepici, svačinku a pití. Dívkám, prosíme, zapleťte vlasy! Možnost děti předat před bazénem- sraz v 8:00 hod., nahlaste v MŠ. Děkujeme!

20.12. Logopedie v MŠ (sešit )

21.12. Keramika pro přihlášené

22.12. SAS – fotbálek ve sportovní hale od 13:00. Dětem připravte batžůek, sportovní oblečení a obuv, svačinku, pití. Možnost vyzvednout děti po skončení, cca v 14:10 hod., ve sportovní hale nahlaste ve třídě. Děkujeme!

23.12.2021 – 2.1.2022 VÁNOČNÍ PRÁZDNINY – MŠ UZAVŘENA!

Přejeme vám krásné vánoční svátky ve zdraví, lásce a pohodě a v novém roce 3.1.2022 se na všechny budeme moc těšit!

Co sebou do mateřské školy?

Pohodlné oblečení do třídy
Přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou
Náhradní oblečení včetně spodního prádla
Oblečení na školní zahradu (hřiště) i s pokrývkou hlavy
Pyžamo
Pláštěnka, gumáky
Balík papírových kapesníků a ubrousků papírových na I. pololetí
Složku na ukládání obrázků a pracovních listů
Trojhranné pastelky, fixe a válečkové lepidlo uloženo v pouzdru a v pytlíku (tašce) na pověšení
Porcelánový hrníček na celodenní pitný režim

Roušku zabalenou v igelitovém sáčku

Fotografii dítěte na narozeninový kalendář do třídy – menší rozměr, prosíme!

Vše označte jménem dítěte!