Sluníčka

Asistentka pedagoga

Jana Míšková

Téma týdne: –

ADVENTNÍ ČAS – MIKULÁŠ PŘIJDE ZAS (POKRAČOVÁNÍ)

Jídelníček – Sluníčka

Jídelníček Sluníček naleznete na webu ZŠ Mařatice.

Žádáme rodiče o odhlašování stravy dítěte přímo na mejl jidelna.maratice@centrum.cz nebo tel. jídelny ZŠ (tel. 576 514 064) vždy do 7:00 hod., z provozních důvodů. Děkujeme!

V jídelně ZŠ je možnost si vybrat pro vaše děti jídlo č.2 ve dnech ÚT -ČT. Pokud budete mít zájem, nahlaste si oběd tel. nebo e-mailem u vedoucí školní jídelny.

Akce třídy Sluníčka

Akce sledujte pravidelně, budou průběžně doplňovány.

AKCE PROSINEC:

1. 12. – čtvrtek
Plavání od 8.00 do 8.45 hod. Odchod z MŠ – 7.15 hod. Přiveďte děti včas.
Pokud přivedete děti přímo do Aquaparku, nahlaste to den předem p. učitelce ve třídě.

5. 12. – pondělí

MIKULÁŠ V ZŠ (I U SLUNÍČEK) – Děti ve třídách dopoledne navštíví Mikuláš, andělé a čertovská družina.

ZRUŠENO PRO NEMOC P.UČ. ! 5. lekce ESS – Edukativně stimulačních skupinek – s rodiči od 15,30 hod. v MŠ 28. října.

6. 12. úterý

Vánoční pohádka pro děti v 10.00 hod. MŠ 28.října (70,- z kulturního fondu)

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás pozvat na Mikulášskou besídku spojenou s Mikulášským jarmarkem, který se bude poprvé konat v naší mateřské škole 28. října od 15.30 hod.
Podrobnosti najdete na letáčku v šatně.

Těšíme se na Vás!

7. 12. – středa
Cvičení se SAS (1. lekce BRUSLENÍ) od 10.00 do 11.00  na zimním stadioně. Nabalte dětem: batůžek, pití, zimní kombinézu, čepici, zimní rukavice – ne pletené, přilbu a brusle na led.

8. 12. – čtvrtek

12. 12. – pondělí

13. 12. – úterý
od 9,15 hod.
Návštěva Slováckého muzea – „DÁRKONOŠI“ – výukový program pro děti

14. 12. – středa

15. 12. – čtvrtek

19. 12. – pondělí
6. lekce ESS – Edukativně stimulačních skupinek – s rodiči od 15,30 hod. v MŠ 28. října.

21. 12. – středa

22. 12. – čtvrtek

Od 23. 12. 2022 – 2. 1. 2023
MŠ uzavřena

MŠ OTEVŘENA OD 3. 1. 2023

Co dát dítěti do mateřské školy?

Pohodlné oblečení do třídy
Přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou
Náhradní oblečení včetně spodního prádla
Oblečení na školní zahradu (hřiště) i s pokrývkou hlavy
Pyžamo
Pláštěnka, gumáky
Balík papírových kapesníků, kancelářský papír, papírové ubrousky na I. pololetí (děkujeme)
Složku na ukládání obrázků a pracovních listů
Trojhranné pastelky, fixe a válečkové lepidlo uloženo v pouzdru a v pytlíku (tašce) na pověšení
Hrníček na celodenní pitný režim

Vše označte jménem dítěte!

Akce třídy Sluníčka

Akce sledujte pravidelně, budou průběžně doplňovány.

AKCE ŘÍJEN:

28.10.  pátek
STÁTNÍ SVÁTEK – MŠ UZAVŘENA

31.10. – pondělí

AKCE LISTOPAD:

2.11. – středa
Cvičení se SAS (lekce FOTBALU) od 10.00 do 11.00  ve sportovní hale. Nabalte dětem: batůžek, pití, sportovní oblečení, obuv do haly nebo pevné papuče, malý ručník.

3.11. – čtvrtek
Sraz 7.45 hod. před budovou Aquaparku.
Nabalte dětem: batoh, plavky, ručník, plavací čepici, sáček na mokré prádlo, pití, svačinku.

7. 11. – pondělí
3. lekce ESS – Edukativně stimulačních skupinek – s rodiči od 15,30 hod. v MŠ 28. října.

9.11. – středa

10.11. – čtvrtek

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně Vás zveme na akci pořádanou v rámci našeho školního celoročního projektu Tajemství podzimního stromu, která se uskuteční ve čtvrtek 10.11.2022 od 15.30 hodin za příznivého počasí na školní zahradě, v případě nepříznivého počasí v prostorách MŠ. Budou pro Vás připravena stanoviště s nejrůznějšími úkoly, tvořením a ochutnávkou pečených brambor a čaje. Na závěr projdeme naší školní zahradou s rozsvícenými lampiony (připravte si je a nezapomeňte doma) a uzamkneme zahradu k zimnímu spánku.

Těšíme se na Vás.

14.11. – pondělí

16.11. – středa

17.11. – čtvrtek
STÁTNÍ SVÁTEK – MŠ UZAVŘENA

21. 11. – pondělí
4. lekce ESS – Edukativně stimulačních skupinek – s rodiči od 15,30 hod. v MŠ 28. října.

23.11. – středa
Cvičení se SAS (1. lekce BRUSLENÍ) od 10.00 do 11.00  ve sportovní hale. Nabalte dětem: batůžek, pití, zimní kombinézu, čepici, zimní rukavice – ne pletené, přilbu a brusle na led.

24.11. – čtvrtek

28.11. – pondělí

30.11. – středa

Co dát dítěti do mateřské školy?

Pohodlné oblečení do třídy
Přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou
Náhradní oblečení včetně spodního prádla
Oblečení na školní zahradu (hřiště) i s pokrývkou hlavy
Pyžamo
Pláštěnka, gumáky
Složku na ukládání obrázků a pracovních listů
Hrníček na celodenní pitný režim

Vše označte jménem dítěte!