Sluníčka

Téma týdne: –

PTÁČCI V ZIMĚ

Jídelníček – Sluníčka

Jídelníček Sluníček naleznete na webu ZŠ Mařatice.

Žádáme rodiče o odhlašování stravy dítěte přímo na mejl jidelna.maratice@centrum.cz nebo tel. jídelny ZŠ (tel. 576 514 064) vždy do 7:00 hod., z provozních důvodů. Děkujeme!

Akce třídy Sluníčka

Akce sledujte pravidelně, budou průběžně doplňovány.

AKCE LEDEN

3. 1.  Vítáme vás v novém roce u Sluníček! Dárkování u stromečku – dopoledne ve třídě.

4. 1.  Keramika (přihlášené děti od 12:00 hod. v MŠ)

5. 1.  SAS – BRUSLENÍ Zimní stadión 13:00-14:00 hod. Připravte dětem do batohu zimní brusle, pevné rukavice, přilbu na hlavu, malý ručník na osušení, náhradní oblečení na převléknutí v případě zpocení, svačinku a pití! Vybavte děti vhodným oblečením – zimní kombinéza! Po skončení si děti můžete vyzvednout u zimního stadionu cca v 14:15 hod. Odvoz batůžků zajištěn!

6. 1. PLAVÁNÍ – dětem připravte do batůžku plavky, osušku, plaveckou čepici, svačinku, pití. Odchod z MŠ 7:35 hod. Děti můžete předat i před Aquaparkem v 8:00 hod., toto oznamte předem ve třídě.

7. 1. Hračkový den – děti si přinesou jeden vánoční dárek

10.1. Edukativně stimulační skupinka – přihlášené předškolní děti s rodiči od 15:30 hod. u Sluníček. Ostatní děti si, prosíme, vyzvedněte z MŠ do 15:20 hod. Děkujeme!

11.1. Keramika – přihlášené děti od 12:00 hod. v MŠ

12.1. SAS – BRUSLENÍ na zimním stadiónu 13:00 – 14:00 hod. Připravte dětem do batohu zimní brusle, pevné rukavice, přilbu na hlavu, malý ručník na osušení, náhradní oblečení na převléknutí v případě zpocení, svačinku a pití! Vybavte děti vhodným oblečením – zimní kombinéza! Po skončení si děti můžete vyzvednout u zimního stadionu cca v 14:15 hod. Odvoz batůžků zajištěn! Prosíme, doplňte dětem ještě do batůžku hadřík na utření bruslí!

13.1. PLAVÁNÍ – dětem připravte do batůžku plavky, osušku, plaveckou čepici, svačinku, pití. Odchod z MŠ 7:35 hod. Děti můžete předat i před Aquaparkem v 8:00 hod., toto oznamte předem ve třídě.

14.1. Pohádka v knihovně BBB – UH od 10:00 hod., odchod z MŠ v 9:15 hod.

17.1. Logopedie v MŠ (vybrané děti přinesou sešit)

18.1. Keramika od 12:00 hod. v MŠ

19.1. Konzultace k logopedii (Mgr. Vaňková) – v MŠ dopoledne

19.1. SAS – BRUSLENÍ na zimním stadiónu 13:00 – 14:00 hod. Připravte dětem do batohu zimní brusle, pevné rukavice, přilbu na hlavu, malý ručník na osušení, náhradní oblečení na převléknutí v případě zpocení, svačinku a pití! Vybavte děti vhodným oblečením – zimní kombinéza! Po skončení si děti můžete vyzvednout u zimního stadionu cca v 14:15 hod. Odvoz batůžků zajištěn!Prosíme, doplňte dětem ještě do batůžku hadřík na utření bruslí!

20.1. PLAVÁNÍ – dětem připravte do batůžku plavky, osušku, plaveckou čepici, svačinku, pití. Odchod z MŠ 7:35 hod. Děti můžete předat i před Aquaparkem v 8:00 hod., toto oznamte předem ve třídě.

24.1. Edukativně stimulační skupinka – přihlášené předškolní děti s rodiči od 15:30 hod. u Sluníček. Ostatní děti si, prosíme, vyzvedněte z MŠ do 15:20 hod. Děkujeme!

25.1. KERAMIKA – přihlášené děti od 12:00 hod. v MŠ

26.1. SAS – BRUSLENÍ na zimním stadiónu 13:00 – 14:00 hod. Připravte dětem do batohu zimní brusle, pevné rukavice, přilbu na hlavu, malý ručník na osušení, náhradní oblečení na převléknutí v případě zpocení, svačinku a pití! Vybavte děti vhodným oblečením – zimní kombinéza! Po skončení si děti můžete vyzvednout u zimního stadionu cca v 14:15 hod. Odvoz batůžků zajištěn!Prosíme, doplňte dětem ještě do batůžku hadřík na utření bruslí!

27.1. PLAVÁNÍ – dětem připravte do batůžku plavky, osušku, plaveckou čepici, svačinku, pití. Odchod z MŠ 7:35 hod. Děti můžete předat i před Aquaparkem v 8:00 hod., toto oznamte předem ve třídě.

31.1. Logopedie v MŠ (vybrané děti si přinesou sešit)

Co sebou do mateřské školy?

Pohodlné oblečení do třídy
Přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou
Náhradní oblečení včetně spodního prádla
Oblečení na školní zahradu (hřiště) i s pokrývkou hlavy
Pyžamo
Pláštěnka, gumáky
Balík papírových kapesníků a ubrousků papírových na I. pololetí
Složku na ukládání obrázků a pracovních listů
Trojhranné pastelky, fixe a válečkové lepidlo uloženo v pouzdru a v pytlíku (tašce) na pověšení
Porcelánový hrníček na celodenní pitný režim

Roušku zabalenou v igelitovém sáčku

Fotografii dítěte na narozeninový kalendář do třídy – menší rozměr, prosíme!

Vše označte jménem dítěte!